AKINROBOTICS TEKNİK GEZİ

Dünyanın ilk insansı robot fabrikası AKINROBOTICS, tamamen yerli üretilen robotların yapım sürecinin heyecanını birlikte yaşamaya davet ediyor. Alanında uzman rehberler eşliğinde robot yapım sürecini oluşturan bütün çalışmalara yakından tanık olun.
Teknik Gezi Formu İçin Tıklayınız

ETKİNLİK (KARİYER GÜNLERİ) DAVET

Üniversiteler, odalar, kişisel gelişim, zirveler, çalıştay etkinliklerinize "Dr. Özgür AKIN ile Ütopyana Dokun Etkinlikleri" adı altında gerçekleştirmekteyiz. Konuşmacı olarak talepleriniz için;
Etkinlik Davet Formu İçin Tıklayınız

İŞ BAŞVURUSU

AKINROBOTICS LOGO
Takım çalışmasının esas olduğu şirketimizde personel sayımız her geçen gün artmaktadır. Personel seçme ve yerleştirme sürecinde ana ilke, kişilere eşit fırsat vererek gelişmeye açık, değişimden korkmayan, insan ilişkilerinde başarılı, eğitim düzeyi yüksek, takım çalışmasını seven, genç ve dinamik kişileri şirkete kazandırmaktır.
AKINROBOTICS İş Başvurusu İçin Tıklayınız
AKINSOFT Konya İş Başvurusu İçin Tıklayınız
AKINSOFT İstanbul İş Başvurusu İçin Tıklayınız

STAJ İMKANI

AKINROBOTICS LOGO
Bilişim Ve İleri Teknoloji Alanının Yıldızları Arasında Yerinizi Alın! AKINSOFT Konya, AKINSOFT İstanbul ve AKINROBOTICS ile birlikte tüm Türkiye'deki Bölge Bayi ve Ana Bayi ofislerinde staj yapma imkanı tanınmaktadır.
AKINROBOTICS Staj Başvurusu İçin Tıklayınız
AKINSOFT Konya Staj Başvurusu İçin Tıklayınız
AKINSOFT İstanbul Staj Başvurusu İçin Tıklayınız

BURS BAŞVURUSU

AKINSOFT ve AKINROBOTICS olarak eğitim olan desteklerimiz çerçevesinde öğrencilerimize burs imkanı sağlanmaktadır. Burs başvurularını, yıl boyunca gerçekleştirebilirsiniz. Burs değerlendirmemiz her yılın ekim ayı içerisinde gerçekleşmekte olup, burs alamaya hak kazananlara dönüşler gerçekleştirilmektedir.
Online Burs Başvurusu İçin Tıklayınız

SPONSORLUK BAŞVURU FORMU

AKINSOFT ve AKINROBOTICS olarak yüksek teknoloji alanındaki çalışmalarının yanı sıra sadece iş odaklı değil sosyal bir firma olduğunu da her fırsatta göstermektedir.Sosyal sorumluluk çerçevesinde farklı alanlara verdiği destekle sponsorluklar gerçekleştirmektedir.
Online Sponsorluk Talebi İçin Tıklayınız

AKINROBOTICS ROBOT KİRALAMA VE SATIN ALMA

AKINROBOTICS LOGO
Hizmet Robotları; Havaalanlarında, otogarlarda, otellerde, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, marketlerde, restoran ve kafelerde, fuarlarda, konserlerde, açılış, kutlama gibi organizasyonlarda, eğitim kurumlarında, hastanelerde görevlendirilebilir.
Robot Kiralamak veya Satın Almak İçin Tıklayınız

REZZTA

Rezzta Logo
İnternetten yemek siparişi almanın ve sipariş vermenin en kolay hali. İnternetten yemek siparişi vermek için Rezzta üyesi tüm restoranların birbirinden lezzetli menülerinden hiçbir ekstra ücret vermeden sipariş verebilirsiniz. Restoran işletmecisi olarak Rezzta üyesi olarak restoran servisi ağını genişletebilir, internet üzerinden hemen sipariş alabilirsiniz. Üstelik komisyon ücreti olmadan.
rezzta.com

AKINSOFT

AKINSOFT Logo
36 ülkede (04.11.2020) 2000'i aşkın Çözüm Ortağı ve 120'yi aşkın program arşivi ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş ülkemizin ileri gelen yazılım firmalarındandır.
akinsoft.com.tr     akinsoft.com        akinsoft.net    webeliza.com

AKINROBOTICS

AKINROBOTICS Logo
Dünyada ve Türkiye'de bir ilk olarak Robotik Teknolojileri'nin seri üretimine geçilmesi adına AKINSOFT bünyesinde kurulan bir kurumdur.
akinrobotics.com    roboliza.com    akinoid.com

WOLVOX

Wolvox Logo
AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business, temelde üretim ve finans sistemi ile tam entegre çalışan tümleşik bir ERP (Enterprise Resource Planing – Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımdır.
wolvox.com    erpzamani.com

E-TİCARET

AKINSOFT E-ticaret
İnternet üzerinden online satış yapmayı amaçlayan tüm işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanmış bir AKINSOFT yazılımıdır.
akinsofteticaret.com    akinsofteticaret.com.tr    akinsofteticaret.net

DAPROX

Daprox Logo
AKINSOFT Web tabanlı programların bir arada toplandığı ve son kullanıcının beğenisine sunulduğu yazılım vitrinidir.
daprox.com

E-ÇÖZÜMLER

Akınsoft e-çözümler
Şekil hükümlerinden bağımsız olarak, Vergi Usul Kanunu’na veya Türk Ticaret Kanunu’na göre tutulması zorunlu olan defterlerde yer alması gereken bilgileri kapsayan, (e-Mutabakat, e-Arşiv, e-Fatura, e-Defter) elektronik kayıtlar bütünüdür.
e-mutabik.com    E-çözümler

AKINSOFT Online

AKINSOFT Online
İnternet Hizmetleri Departmanı, ihtiyaçlarınıza uygun tasarımlar geliştirip, güçlü ve sorunsuz alt yapıya sahip serverlarında sitenizi barındırma imkanı tanır. Ayrıca, Domain Name Register işlemleriniz de gerçekleştirilir.
akinsoftonline.com

DIGI Market

DIGI Market Logo
Firmamız AKINSOFT’un programları yanında her türlü bilişim (donanım, yazılım vs...) ürünlerinin satışının yapıldığı online satış mağazamızdır. digimarketim.com   akinsoftstore.com   akinsoftstore.net

INOVAX

INOVAX Logo
AKINSOFT Genel Merkez ve Çözüm Ortakları çalışmalarının, AKINSOFT haberlerinin, teknoloji, bilim, sanat ve ekonomi alanında yaşanan gelişmelerin takip edilebileceği AKINSOFT dergisidir.
inovax.net 

CADDE MERAM

CADDE MERAM Logo
Türkiye'de tek olan bir vizyonla çalışmaya başlayarak AKINSOFT'un Robotik Teknolojiler üzerine yaptığı çalışmaları birebir görme imkanı sağlayan, misafirlerine Robot Garson ADA'ların elinden hizmet alma keyfini sunan Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi 26 Mart 2015 tarihinde AKINSOFT bünyesine katılmıştır.
caddemeram.com

CAFEPLUS

CAFEPLUS Logo
İnternet cafelere, laboratuvarlara, internet web filtreleme yapan işletmelere ya da kullanıcılara, restaurantlara, bilardo ve playstation salonlarına hitap eden bir AKINSOFT yazılımıdır.
cafeplus.com.tr   cafeplusfilter.com   cafeforumcafe.com   ticaretalani.com   teknopano.com   mavigucuhissedin.com

Free Computer

Free Computer Logo
Donanım (oem parça ve bilgisayar) satışı, sarf malzeme satışı ve teknik destek (bilgisayar kurulumu, arıza tespiti ve onarımı) gibi hizmetleri yürüten AKINSOFT departmanıdır.

SOFTPA

SOFTPA Logo
SOFTPA, AKINSOFT'un Pazarlama Departmanı'dır. AKINSOFT Çözüm Ortakları (Bölge Bayileri, Ana Bayiler, Bayiler, ve Satış Noktaları) bünyesinde oluşturulan satış ekipleri vasıtası ile yurt içinde ve yurt dışında programlama grubu tarafından üretilen programları son kullanıcıya ulaştırırlar.

AKINOID

AKINOID Logo
Robot yapımında ihtiyacınız olabilecek tüm Robotik, Elektronik ve Mekanik Malzemeleri temin edip; güvenle alışveriş yapabileceğiniz "Türkiye'nin Bilgi Dolu Alışveriş Sitesi".
akinoid.com

Free Club

Takım çalışmasının esas olduğu şirketimizde personel sayımız her geçen gün artmaktadır. Personel seçme ve yerleştirme sürecinde ana ilke, kişilere eşit fırsat vererek gelişmeye açık, değişimden korkmayan, insan ilişkilerinde başarılı, eğitim düzeyi yüksek, takım çalışmasını seven, genç ve dinamik kişileri şirkete kazandırmaktır.
Online İş Başvuru Formu

Dr. Özgür AKIN

Dr. Özgür AKIN
AKINSOFT ve AKINROBOTICS Yönetim Kurulu Başkanı
ozgurakin.com.tr   ozgurakin.com   drozgurakin.com